Horizontální - žaluzie

Žaluzie interiérové horizontální

Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů, rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací. Firma Žaluzie Nový v současnosti nabízí tři typy interiérových žaluzií.

Meziskelní žaluzie

Jak vyplývá z názvu, se montují mezi skla typů dřevěných nebo kastlových oken. Vytahování lamel je prováděno pomocí silonové šňůrky, naklápění pak pomocí otočné tyče, která je upevněna na rámu okna.

Interiérové žaluzie KLASIK LINE

Konstrukce této žaluzie je podobná jako u předchozích typu, pouze přibyla brzda, která umožňuje nastavení lamel v libovolné výši bez nutnosti aretace šňůrky okolo plastového kolečka. Žaluzie KLASIK LINE se montují do okenního rámu zevnitř místnosti, takže k jejích eventuelní údržbě není potřeba rozevírat okno.

Interiérové žaluzie PROFI LINE

Žaluzie PROFILINE, dodávané naší firmou nejsou pouze klasickými interiérovými žaluziemi doplněnými o horní krycí profil. Jedná se o špičkový výrobek, který svým vzhledem a funkčností splňuje požadavky na zastínění dnešních plastových a EURO oken. Nabízí veškerý komfort jednoduchého ovládání, snadné instalace a údržby bez nutnosti demontáže. Nastavení žaluzie v jakékoliv poloze je možní díky aretačnímu úchytu řetízku umístěném ve spodní části okna. Žaluzie PROFILINE svým vzhledem plně odpovídají modernímu pojetí okna. Díky kvalitním komponentům a dokonale ukrytým upevňovacím konstrukcím vytváří okno a žaluzie dokonalý soulad jak vzhledový, tak funkční.

Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek